Classic 3.fázove čistenie pleti

Naša pokožka je denne vystavovaná vnútorným a vonkajším vplyvom, ktoré sa odrážajú i na našej pokožke a preto si vyžaduje pravidelnú starostlivosť. Zmyslom kozmetického ošetrenia je udržať si zdravý a optimálny vzhľad pokožky a predchádzať známkam starnutia a poškodenia pokožky. Ku každej pokožke pristupujeme individuálne a po jej analýze ošetrujeme presne to, čo pleť potrebuje. Vyrovnávanie tónu pleti, jej štruktúry, veľkosť pórov, kontrola produkcie mazu a tvorby akné – čiže čistenie pleti, starostlivosť o všetky typy pleti, zjemňovanie mimických a hĺbkových vrások a iné poškodenia pleti. Cieľom tohto ošetrenia je pomôcť Vašu pleť zároveň i ožiť, zjemniť, rozžiariť, vyzerať mlado a hlavne zdravo.

Masáž tváre, krku a dekoltu

Masáž uvoľňuje a odstraňuje bolesť a napätie z tela a uvoľňuje telo a upokojuje myseľ. Odborne prevedená kozmetická masáž plní zo všetkých kozmetických úkonov, najlepšie svoje poslanie -cieľom je čo najlepšie pôsobiť na všetky tri vrstvy kože a tým zabrániť ochabnutiu tonusu v pokožke a predchádzať prejavom starnutia.Masáž uvoľňuje a odstraňuje bolesť a napätie z tela a uvoľňuje telo a upokojuje myseľ. Odborne prevedená kozmetická masáž plní zo všetkých kozmetických úkonov, najlepšie svoje poslanie -cieľom je čo najlepšie pôsobiť na všetky tri vrstvy kože a tým zabrániť ochabnutiu tonusu v pokožke a predchádzať prejavom starnutia.

Priaznivo pôsobí na nervové zakončenia kože

Zlepšuje prekrvenie pokožky

Masážnymi ťahmi sa zlepšuje podpora pevnosti a pružnosti pokožky, pričom sa eliminuje tvorba vrások

Urýchľuje sa metabolizmus kože a tým sa znižuje vrstva podkožného tuku

Prísun kyslíka do pórov, znižuje sa únava

Mechanicky sa z pokožky odstraňujú zrohovatene bunky (jemná exfoliácia)

Skin Scrubber ultrazvukové ošetrenie

Skin Scrubber je bezbolestný ultrazvukový peeling a hĺbkové čistenie pleti bez naparovania a mechanického zásahu do pokožky. Bezbolestne a jemne čistí pokožku, odstraňuje odumreté bunky, nečistoty z pórov na báze emulgovania (rozptyľovania) a následného stierania z pleti špachtľou. Toto ošetrenie sa dá kombinovať ako náhrada alebo doplnenie k mechanickému (ručnému) čisteniu. Povrchovo odstraňuje zrohovateľú – odumretú pokožku, čím sa odkrýva mladšia vrstva kože, ktorá je zároveň zbavená nadmerného mazu, póry a vrásky sú zbrúsené a menej viditeľné, komedóny odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie.
Pokožka je jemnejšia, hladšia a lepšie dokáže vstrebávať a pracovať s účinnými látkami (séra, masky, krémy).

Indikácie:

● Exfoliácia – odstránenie odumretých kožných buniek
● Hĺbkové čistenie – bezbolestné a šetrné čistenie pleti
● Tonizácia – majú na pokožku intenzívne, šetrné, pozitívne a biologické účinky vďaka ultrazvukovej mikromasáži, pri ktorej dochádza k stimulácií buniek a lyftingu.
● Iontofréza – lepšie prenikanie účinne aktívnych látok do hlbšej vrstvy pokožky

Kontraindikácie:

● Tehotenstvo
● Srdcovo-cievne ochorenia
● Kardiostimulátor
● Epilepsia
● Kožné ochorenia
● Vysoký krvný tlak

Ultrazvukové ošetrenie pleti – sonoporácia

Udržuje pokožku hebkú a sviežu. Má protizápalový a hydratačný účinok. Zmierňuje vrásky, odbúrava tuky. Umožňuje efektné prenikanie vitamínov a živín do spodnejších vrstiev pleti. Ošetrenie ultrazvukom patrí k novým a zároveň najosvedčenejším metodám v kozmetike. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu / mikromasáž / a teplo. Pre kozmetiku je snáď najdôležitejší fonoforézny účinok. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky a tak sa olejovité a emulzné látky vynikajúco aplikujú. Ošetrenie je príjemné, nenáročné na čas a s okamžitým viditeľným účinkom.

Účinky ultrazvuku:

● Prekysličovanie tkaniva
● Mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva
● Lymfodrenážny účinok
● Povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov
● Odvod splodín metabolizmu
● Redukcia tukových vankúšov a odstraňovanie celulitídy
● Podpora vstrebávania hydrofilných a lipofidných látok, vitamínov
● Normalizácia stavu pokožky
● Uvoľnenie napnutého svalstva

Vyskúšajte zázrak s menom ULTRAZVUK, ktorý dopomôže aj tej najproblémovejšej pleti. Ošetrenie je vhodné pre:

● Veľmi suchú, zrelú, starnúcu pleť – má protivráskový a vyhladzujúci efekt
● Mastnú pleť – reguluje tvorbu mazu
● Aknóznu pleť – zmierňuje zápal
● Citlivú pleť – upokojuje
● Kuperóznu pleť, červené vlásočnicové žilky – posilňuje cievny systém

Charakteristika ultrazvuku:

● Mechanická funkcia: Ultrazvuk používa milión mechanických vibrácií za sekundu pre vibráciu celého tela a špeciálnu funkciu masáže buniek. Tiež zlepšuje bunkový metabolizmus a cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ponecháva tkanivo pokožky vyživené, čo zabezpečuje žiarivú a pružnú pleť.

● Hrejivá funkcia: Ultrazvuková hrejivá funkcia je založená na zmene funkcie ciev a procesu metabolizmu, zlepšuje cirkuláciu krvi a spomaľuje únavu buniek, pomáha zmierňovať bolesť. Uvoľňuje svalové nervy.

● Chemická funkcia: Ultrazvuková vlna má stimulujúci účinok a urýchľuje metabolizmus.

V praxi to znamená:

Funkcie ultrazvuku dokážu pomôcť ľudskému telu absorbovať nadzvuk, premeniť zvukovú energiu na tepelnú. Dochádza k stimulácii ľudskej pokožky, zrýchleniu metabolizmu, cirkulácii krvi a lymfy, aktivácii hĺbkových buniek a zlepšeniu obranného systému.
Funkcie ultrazvuku dokážu pomôcť ľudskému telu absorbovať nadzvuk, premeniť zvukovú energiu na tepelnú. Dochádza k stimulácii ľudskej pokožky, zrýchleniu metabolizmu, cirkulácii krvi a lymfy, aktivácii hĺbkových buniek a zlepšeniu obranného systému.
Ošetrenie nie je vôbec komplikované, najprv vás dôkladne odlíčia a nanesú špeciálny gél. Pleť potom ošetria pomocou ultrazvuku (6 – 15 minút) a nakoniec vám aplikujú pleťový krém. Ultrazvuková hrejivá funkcia je založená na zmene funkcie ciev a procesu metabolizmu, zlepšuje cirkuláciu krvi a spomaľuje únavu buniek, pomáha zmierňovať bolesť a uvoľňuje svalové nervy. Ultrazvuková vlna má stimulujúci účinok a urýchľuje metabolizmus.

V ošetrení je zahrnuté :

● Odlíčenie pleti, povrchové čistenie
● Peeling s vitamínom C
● Aplikácia aktívnych látok podľa potreby pleti (kys.hyalurónova, peptidy, gáfor, collagen, široká škála vitamínov)
● Aktívny gél pod ultrazvuk
● Ultrazvukové ošetrenie
● Maska podľa typu pleti
● Krémy podľa typu pleti a očného okolia
● Inovatívna metóda proti starnutiu pokožky a tvorbe vrások
● Vhodné pre mužov a aj ženy bez ohľadu na vek
● Vhodné pre každý typ pleti

Diamantová mikrodermobrázia

Mikrodermobrázia je veľmi príjemná, bezbolestná, neinvazívna a v súčasnej dobe najžiadanejšia metóda kozmetickej dermatológie. je toterapeutická metóda, ktorá pracuje na báze jemného mechanického obrusovania pokožky, pomocou špeciálnych nadstavcov systémom vákuového odsávania a súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Táto metóda je vhodná pre všetky typy pleti, vďaka ktorej dosiahneme okamžité viditeľné výsledky. To zabezpečuje 9 hlavíc rôznych veľkostí, ktoré pokrývajú diamantové kryštáliky, ktoré sú vhodné na vykonávanie zákrokov na rôznych častiach tela.

Indikácie:

● Odľahčená a jemná pokožka
● Zlepšenie textúry kože,redukcia pórov
● Odstránenie zápalových procesov a vyhladenie vrások
● Odstránenie jazvičiek po akné
● Odstránenie pigmentových škvŕn
● Rozjasnenie a regenenrácia pokožky

Kontraindikácie:

● Bakteriálne,vírusové a hubové infekcie
● Kožné nádory a znamienka
● Tvorba keloidov (druh jazvy)
● Herpes
● Ekzém
● Dermatitída
● Srdcovo-cievne ochorenia
● Kardiostimulátor
● Vírusové ochorenia
● Bradavice
● Hepatitída
● AIDS
● Zlá zrážanlivosť krvi
● Tehotenstvo
● Rakovina kože
● Rozšírené žilky na tvári
● Permanentný make-up
● Epilepsia

Chemický peeling

odstraňuje vrchnú vrstvu odumretých buniek, pričom po niekolkých zasebou idúcich ošetrení získame obnovu štruktúry a tónu pleti, zlepší sa vzhľad pokožky, zmenšia póry, zmierni mastenie pleti a tým aj prevencia tvorby akné.Vykonáva sa 5-7-10 kúrach, podľa problému a uváženia po dobu 7-10 týždňov.

Výhody chemického peelingu:

● Vyrovnanie nerovností povrchu pokožky
● Hĺbkove omladenie a zjemnenie vrások
● Zmenšenie až strata jaziev
● Sťahovanie zápalových procesov pri akné,rozšírených pórov

Vitamínový „botox“

Príjemné neinvazívne ošetrenie určené pre všetky typy pleti, ktoré potrebujú komplexnú obnovu, hydratáciu, regeneráciu, tzv. „reštart“ pokožky. Aplikuje sa široké spektrum vitamínov, petidov, aminokyselín, panthenol. kyselina hyalurónova, ktoré sú hĺbkovo zapracované ultrazvukom.

Kontraindikácie:

● Vyrovnanie nerovností povrchu pokožky
● Hĺbkove omladenie a zjemnenie vrások

● Zmenšenie až strata jaziev
● Sťahovanie zápalových procesov pri akné,rozšírených pórov
● Hĺbkove omladenie a zjemnenie vrások
● Zmenšenie až strata jaziev
● Sťahovanie zápalových procesov pri akné,rozšírených pórov

Rádiofrekvencia Neinvazívny lifting tváre

Neinvazívne ošetrenie tváre, kde za pomoci ultrazvuku vpravujeme vysoko aktívne látky priamo do pokožky, bez akéhokoľvek narušenia, pričom dochádza k aktivácií kolagénu a elasténu. Ošetrenie je bezbolestné, avšak môže dôjsť k začervenaniu pleti, ktoré je však krátkodobé. Ihneď po ošetrení je možný návrat do bežného života. Výsledky viditeľné už po 1 ošetrení.

Kontraindikácie:

● Srdcové ochorenia
● Kardiostimulátor
● Poruchy zrážanlivosti krvi

● Tehotenstvo a kojenie
● Poruchy činnosti pečene a obličiek
● Poruchy metabolizmu
● Poruchy cievneho systému (trombóza, zápal žíl)
● Botulotoxín
● Akútne infekčné procesy, herpesy, zápaly, poranenia a alergie

Oxygenoterapia kyslíkova terapia

 Je neinvazívne ošetrenie tváre, kde pomocou vysoko tlakovej pištole sa aplikuje vysoký koncentrát kyslíka spolu s aktívnymi sérami do hlbokých vrstiev pokožky. Dochádza ku komplexnému zrýchleniu obnovy buniek, pleť ostáva hydratovaná, svieža, minimalizujú sa vrásky, zlepšuje sa mikrobunková cirkulácia, dochádza k zvýšeniu elasticity pleti, reguluje tvorbu podkožného mazu, detoxikuje a čistia pleť, zlepšuje sa celkový vzhľad pokožky.

Lash lifting & lash botox bomb

Najideálnejšie riešenie pre ženy, ktorým aplikácia umelých mihalníc nevyhovuje. Jedinečná kúra, ktorá Vaše mihalnice vyživí a zväčší objem vďaka jedinečnému zloženiu nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, keratínu, bambuckého masla, argánu, ricínu, vitamínu E a pantenolu. Toto ošetrenie mihalnice uzdravuje, obnovuje, urýchľuje rast a výrazne ich i posilňuje, bez obsahu parabénov. Lash lifting & lash botox je proces zatočenia, zvýraznenia rias, totálnej regenerácie a vedie k omladeniu oka, zväčšenie objemu rias a posilnenie rastu. Procedúra spočíva v zachytení rias na špeciálnu silikónovú šablónu a s pomocou emulzií zaistí prirodzené vytočenie rias. Tento efekt vydrží po dobu 6-8 týždňov. Na záver sa riasy nafarbia farbou na mihalnice a aplikuje Botox – vyživujúca kúra.

Kontraindikácie:

● Alergie
● Zápalové procesy očí

● Šedý zákal
● Tehotenstvo
● Alergia na farbu

Doprajte vašej pleti komfortnú starostlivosť akú si zaslúži. Sme depilačno- kozmetický salón, ktorý sa zameriava na Vaše potreby a starostlivosť v oblasti pleti a tela.

Otváracia doba

Pondelok 10:00 - 18:00

Utorok 10:00 – 18:00

Streda 10:00 – 18:00

Štvrtok 10:00 – 18:00

Piatok zatvorené

Sobota zatvorené

Nedeľa zatvorené

Kontakt

0915 778 559

info@emkozmetik.sk

Kresánkova 22

Karlova Ves, Dlhé Diely

84105 Bratislava

Facebook

Instagram