Cukrová depilácia

Cukrová depilácia

Je odstráňenie chĺpkov aj s korienkom

 

Brazílská depilácia

Depilácia intímnych partíí.

 

Cukrová depilácia

Cukrová depilácia je odstraňovanie chĺpkov aj s korienkom. Hladká pokožka bez chĺpkov vydrží 3-5 týždňov. Pri pravidelnej depilácii (nestriedať s holením) sa korienok chĺpka oslabuje a časom prestáva rásť úplne.
Cukrová depilácia je veľmi šetrná k pokožke a preto je vhodná, aj na tie najcitlivejšie časti tela. Podráždenie je minimálne a začervenanie do pol hodiny zmizne. To ale neznamená, že sa o pokožku nemusíme starať. Vhodným ošetrovacím prípravkom je Aloe Vera gél, ktorý pokožku upokojí a osvieži. Po depilácii je dôležitý, aj výber vhodného oblečenia, vyhýbať sa slnku, športu a saune. Cukrová depilácia nemá stanovenú minimálnu hranicu veku, ani pohlavia. Podstupujú ju ženy, muži, aj dospievajúce dievčatá, ktoré trpia nadmerným ochlpením.

V čom sa cukrová depilácia odlišuje od iných metód?

Strhnutie chĺpkov v smere, ktorý je pre ich rast prirodzený

Oveľa nižšia bolestivosť pri depilácii

Upravuje a minimalizuje zarastanie chĺpkov

Veľmi šetrná depilácia k pokožke – dráždi minimálne

Po depilácii je pokožka na dotyk hladká a jemná.

Pravidelná depilácia výrazne zlepšuje problémy s nadmerným ochlpením pokožky.

Nespôsobuje žiadne alergické reakcie

Cukrová depilácia sa robí cukrovou pastou. Naša cukrová pasta je vyrábaná na Slovensku. Výhodou cukrovej pasty oproti iným metódam odstraňovania chĺpkov, je jej prírodné zloženie. Pri výrobe, nie sú použité konzervačné látky, žiadne arómy. ani iné agresívne látky, ktoré by zbytočne dráždili pokožku. Výrobný proces dodržuje prísne hygienické normy a spĺňa všetky požiadavky legislatívy EU.

Cukrová depilácia je jemný a šetrný spôsob depilácie, ktorý dodá Vašej pokožke jemnosť a krásu. Aplikuje sa na pokožku pri telesnej teplote. Preto je depilácia veľmi príjemná, teplotou sa pokožka uvoľní a póry sa roztiahnu, čím sa chĺpky lepšie prichytia o pastu. Cukrová depilácia zároveň poskytuje pokožke jemný peeling, pretože okrem chĺpkov odstraňuje aj odumreté kožné bunky.

Vychutnajte si pocit jemnej a hladkej pokožky niekoľko týždňov

Cukrová depilácia odstráni jemným spôsobom z Vašej pokožky chĺpky na niekoľko týždňov bez podráždenia pokožky.Pri depilácii priľne iba k chĺpkom a odumretým kožným bunkám a preto nespôsobuje poranenie pokožky. Cukrová depilácia minimalizuje vznik začervenaných zapálených vriedkov. Cukrová depilácia svojím zložením a technikou depilácie minimalizuje zarastanie chĺpkov. Cukrová depilácia je úplne rozpustná vo vode a preto sa ľahko odstraňuje z pokožky bez jej podráždenia a začervenania. Cukrová depilácia svojím čisto prírodným zložením je úplne rozložiteľná v prírode, čím neškodí životnému prostrediu.

Po cukrovej depilácií u väčšiny užívateľov vydrží efekt hladkej pokožky zhruba 10-14 dní. Samozrejme sú takí, ktorí sa tešia z výsledkov 4-8 týždňov. Rýchlosť rastu chĺpkov je individuálny proces a závisí na mnohých, spravidla vnútorných faktorov. S pravidelnosťou cukrovej depilácie sa dĺžka hladkej pokožky predlžuje. Profesionálne výsledky nám ukazujú že pocit hladkej pokožky je možné dosiahnúť i na 2 mesiace. Ale ako sme už spomínali záleží to od mnoha iných faktorov.

Brazílska depilácia 

Brazílska depilácia je depilácia intímnych partií, či už u ženy alebo u muža. V intímnych partiách je pokožka veľmi citlivá a jemná a preto treba zvážiť, aký typ odstraňovania chĺpkov si vybrať. Cukrová pasta je svojím zložením a technikou odstraňovania chĺpkov, jedným z málo depilačných prípravkov, vhodných práve, aj na brazílsku depiláciu, pretože sa nanáša proti rastu a stŕha v smere rastu. Je to najprírodnejšie, najjemnejšie, najdokonalejšie odstránenie chĺpkov intímnych partií. Nehrozia žiadne popáleniny, modriny, podliatiny ani strhnutie pokožky. Pri pravidelnej depilácií sa chĺpky odstránia a chĺpky miestami prestávajú rásť. Pre zachovanie jemnosti a výsledkov sa NESMIE KOMBINOVAŤ S INÝMI TECHNIKAMI DEPILÁCIE. Pri brazílskej depilácií vydrží efekt hladkej pokožky 3-4 týždne.