CUKROVÁ DEPILÁCIA » Čo je cukrová depilácia

 

Čo je cukrová depilácia

Cukrová depilácia je odstraňovanie chĺpkov aj s korienkom. Hladká pokožka bez chĺpkov vydrží 3-5 týždňov. Pri pravidelnej depilácii (nestriedať s holením) sa korienok chĺpka oslabuje a časom prestáva rásť úplne.

Cukrová depilácia je veľmi šetrná k pokožke a preto je vhodná, aj na tie najcitlivejšie časti tela. Podráždenie je minimálne a začervenanie do pol hodiny zmizne. To ale neznamená, že sa o pokožku nemusíme starať. Vhodným ošetrovacím prípravkom je Aloe Vera gél, ktorý pokožku upokojí a osvieži. Po depilácii je dôležitý, aj výber vhodného oblečenia, vyhýbať sa slnku, športu a saune.

Cukrová depilácia nemá stanovenú minimálnu hranicu veku, ani pohlavia. Podstupujú ju ženy, muži, aj dospievajúce dievčatá, ktoré trpia nadmerným ochlpením.

 

V čom sa cukrová depilácia odlišuje od iných metód?

  • Strhnutie chĺpkov v smere, ktorý je pre ich rast prirodzený
  • Oveľa nižšia bolestivosť pri depilácii
  • Upravuje a minimalizuje zarastanie chĺpkov
  • Veľmi šetrná depilácia k pokožke – dráždi minimálne
  • Po depilácii je pokožka na dotyk hladká a jemná.
  • Pravidelná depilácia výrazne zlepšuje problémy s nadmerným ochlpením pokožky.
  • Nespôsobuje žiadne alergické reakcie

Cukrová pasta NADIRAH

Cukrová depilácia sa robí cukrovou pastou.

Naša cukrová pasta je vyrábaná na Slovensku a je naším výrobkom. Nazvali sme ju NADIRAH (čo v preklade znamená “JEDINEČNÁ”). Je to arabské ženské meno, ktoré vystihuje pôvod cukrovej pasty. Cukrová pasta pochádza z arabských krajín, kde ju ženy s obľubou používajú po stáročia.

Výhodou cukrovej pasty oproti iným metódam odstraňovania chĺpkov, je jej prírodné zloženie. Pri výrobe, nie sú použité konzervačné látky, žiadne arómy. ani iné agresívne látky, ktoré by zbytočne dráždili pokožku.

Výrobný proces dodržuje prísne hygienické normy a spĺňa všetky požiadavky legislatívy EU.

 

NzE0MzQ