CUKROVÁ DEPILÁCIA » Výhody cukrovej depilácie

Výhody depilácie cukrovou pastou

Pre koho je depilačná cukrová pasta NADIRAH určená?

Cukrovú pastu Nadirah môžu používať všetky osoby bez obmedzenia veku a pohlavia.
Obecne depilácia nie je vhodná:

  • pre mužskú tvár – systém korienkov mužských chlpov je rozdielna od bežných chĺpkov a preto hrozí vznik zapálenia koreňového vačku
  • pre poranenú pokožku, podráždenú slnkom

Pri výskyte znamienok a kŕčových žíl sa pred použitím poraďte so svojím lekárom. Cukrová pasta Nadirah bola testovaná ŠZÚ a spĺňa všetky hygienické podmienky pre predaj kozmetického výrobku. Pri použití cukrovej pasty nedochádza k podráždeniu pokožky, pretože neobsahuje chemické látky ani alergény.


Prečo by som mala/mal svoj osvedčený spôsob depilácie meniť za depiláciu cukrovou pastou Nadirah?

Určite poznáte:

  • pocit drsnej pokožky na druhý deň po holení žiletkou
  • podráždenú pokožku po depilácii horúcim voskom sprevádzanú v mnohých prípadoch rôznymi malými pupienkami
  • tzv.“husiu kožu“ po depilácii elektrickým depilačným strojčekom
  • alergiu po použití chemických depilačných krémov

Nehovoriac o prípadných zraneniach, zničenom oblečení pri použití voskom a nemožnosť použitia týchto metód na citlivých partiách.

Depilácia cukrovou pastou Vám prinesie presný opak depilácie popísanej vyššie. Jedná sa o najšetrnejšiu známu formu depilácie, ktorá sa využíva tisíce rokov v oblasti Blízkeho východu. Depilácia cukrovou pastou Nadirah dá Vašej pokožke úsmev, už nebudete musieť čakať niekoľko dní pokiaľ sa Vaša pokožka po depilácii upokojí, aby ste si mohla obliecť sukňu, prípadne ísť si zaplávať. Po depilácii cukrovou pastou je podráždenie pokožky minimalizované a prejaví sa väčšinou nanajvýš začervenaním trvajúcim len pár hodín. Cukrová pasta naviac pôsobí ako jemný peeling a minimalizuje tak zarastanie chĺpkov.

Ako dlho si po depilácii cukrovou pastou Nadirah budem užívať hladkú pokožku?

Po depilácii cukrovou pastou Nadirah u väčšiny užívateľov vydrží efekt hladkej pokožky zhruba 10-14 dní. Samozrejme sú takí, ktorí sa tešia z výsledkov 4-8 týždňov. Rýchlosť rastu chĺpkov je individuálny proces a závisí na mnohých, spravidla vnútorných faktorov. S pravidelnosťou používania cukrovej pasty Nadirah sa dĺžka hladkej pokožky predlžuje. Profesionálne výsledky nám ukazujú že pocit hladkej pokožky je možné dosiahnúť i na 2 mesiace. Ale ako sme už spomínali záleží to od mnoha iných faktorov.


Ako bojovať proti zarastaniu chĺpkov?

Zarastanie chĺpkov je problémom mnohých žien, ktoré pravidelne podstupujú depiláciu.

Problém vzniká v momente, keď rastúce chĺpky nemôžu preraziť bariéru odumretých kožných buniek na povrchu pokožky, zmení sa smer rastu chĺpkov a chĺpok tzv. zarastie.

Cukrová pasta Nadirah sama o sebe pôsobí v boji proti zarastaniu preventívne tým, že súčasne s depiláciou odstraňuje odumreté kožné bunky.

Vhodným spôsobom prevencie je tiež pravidelné používanie lufy niekoľkokrát do týždňa, tiež pravidelná starostlivosť o pokožku formou telových krémov a predchádzať zapáleným zarastajúcim chĺpkom tým, že sa nebudeme pokúšať ich „vytláčať“ a už vôbec nie nedezinfikovanými nástrojmi či prstami.

Cukrová pasta Nadirah sa aplikuje na pokožku v telesnej teplote max. do 40˚C.

Preto je depilácia veľmi príjemná, teplotou sa pokožka uvoľní a póry sa roztiahnu, čím sa chĺpky lepšie prichytia o pastu.

Cukrová pasta Nadirah poskytuje pokožke jemný peeling.

Okrem chĺpkov odstraňuje aj odumreté kožné bunky.

Vychutnajte si pocit jemnej a hladkej pokožky niekoľko týždňov.

Depilácia cukrovou pastou Nadirah odstráni jemným spôsobom z Vašej pokožky chĺpky na niekoľko týždňov bez podráždenia pokožky. Pri depilácii, cukrová pasta Nadirah, priľne iba k chĺpkom a odumretým kožným bunkám. Preto nespôsobuje poranenie pokožky.

Cukrová pasta minimalizuje vznik začervenaných zapálených vriedkov.

Minimalizácia zarastania chĺpkov.

Cukrová pasta Nadirah svojím zložením a technikou depilácie minimalizuje zarastanie chĺpkov.

Cukrová pasta Nadirah je ľahko odstrániteľná.

Cukrová pasta Nadirah je úplne rozpustná vo vode. Preto sa ľahko odstraňuje z pokožky, bez jej podráždenia a začervenania. Cukrová pasta Nadirah svojím čisto prírodným zložením, je úplne rozložiteľná v prírode, čím neškodí životnému prostrediu.

Depilácia cukrovou pastou Nadirah je jemný a šetrný spôsob depilácie, ktorý dodá Vašej pokožke jemnosť a krásu…

MTM1YmI