KOZMETIKA » Ultrazvuk
Ultrazvukové ošetrenie pleti

Ultrazvukové ošetrenie pleti

Udržuje pokožku hebkú a sviežu. Má protizápalový a hydratačný účinok. Zmierňuje vrásky, odbúrava tuky. Umožňuje efektné prenikanie vitamínov a živín do spodnejších vrstiev pleti.

Ošetrenie ultrazvukom patrí k novým a zároveň najosvedčenejším metodám v kozmetike. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu / mikromasáž / a teplo. Pre kozmetiku je snáď najdôležitejší fonoforézny účinok.Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky a tak sa olejovité a emulzné látky vynikajúco aplikujú. Ošetrenie je príjemné, nenáročné na čas a s okamžitým viditeľným účinkom.

Účinky ultrazvuku:
- prekysličovanie tkaniva
- mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva
- lymfodrenážny účinok
- povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov
- odvod splodín metabolizmu
- redukcia tukových vankúšov a odstraňovanie celulitídy
- podpora vstrebávania hydrofilných a lipofidných látok, vitamínov
- normalizácia stavu pokožky
- uvoľnenie napnutého svalstva

 

Večer neskoro spať, ráno zase skoro vstávať, liter kávy, hektický deň, aby sa nepovedalo nejaký ten stres, v piatok večer žúrka alebo drink s kamarátkami a po celom týždni vás v sobotu ráno v zrkadle privíta strašidlo?

Ak vám nepomáha už ani tá najdrahšia kozmetika či hodiny a hodiny spánku navyše, je načase vytiahnuť proti povädnutej a unavenej pleti skutočne účinné zbrane

Vyskúšajte zázrak s menom ULTRAZVUK, ktorý dopomôže aj tej najproblémovejšej pleti. Ošetrenie je vhodné pre:

  • Veľmi suchú, zrelú, starnúcu pleť – má protivráskový a vyhladzujúci efekt
  • Mastnú pleť – reguluje tvorbu mazu
  • Aknóznu pleť – zmierňuje zápal
  • Citlivú pleť – upokojuje
  • Kuperóznu pleť, červené vlásočnicové žilky – posilňuje cievny systém

Charakteristika ultrazvuku:

Mechanická funkcia: Ultrazvuk používa milión mechanických vibrácií za sekundu pre vibráciu celého tela a špeciálnu funkciu masáže buniek. Tiež zlepšuje bunkový metabolizmus a cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ponecháva tkanivo pokožky vyživené, čo zabezpečuje žiarivú a pružnú pleť.

Hrejivá funkcia: Ultrazvuková hrejivá funkcia je založená na zmene funkcie ciev a procesu metabolizmu, zlepšuje cirkuláciu krvi a spomaľuje únavu buniek, pomáha zmierňovať bolesť. Uvoľňuje svalové nervy.

Chemická funkcia: Ultrazvuková vlna má stimulujúci účinok a urýchľuje metabolizmus.

V praxi to znamená:

Funkcie ultrazvuku dokážu pomôcť ľudskému telu absorbovať nadzvuk, premeniť zvukovú energiu na tepelnú. Dochádza k stimulácii ľudskej pokožky, zrýchleniu metabolizmu, cirkulácii krvi a lymfy, aktivácii hĺbkových buniek a zlepšeniu obranného systému.

Funkcie ultrazvuku dokážu pomôcť ľudskému telu absorbovať nadzvuk, premeniť zvukovú energiu na tepelnú. Dochádza k stimulácii ľudskej pokožky, zrýchleniu metabolizmu, cirkulácii krvi a lymfy, aktivácii hĺbkových buniek a zlepšeniu obranného systému.

Ošetrenie nie je vôbec komplikované, najprv vás dôkladne odlíčia a nanesú špeciálny gél. Pleť potom ošetria pomocou ultrazvuku (6 – 15 minút) a nakoniec vám aplikujú pleťový krém. Ultrazvuková hrejivá funkcia je založená na zmene funkcie ciev a procesu metabolizmu, zlepšuje cirkuláciu krvi a spomaľuje únavu buniek, pomáha zmierňovať bolesť a uvoľňuje svalové nervy. Ultrazvuková vlna má stimulujúci účinok a urýchľuje metabolizmus.

V ošetrení je zahrnuté :

- odlíčenie pleti, povrchové čistenie

- peeling s vitamínom C

- hyaulóronová ampulka - sérum proti vráskam alebo japonské saké - hĺbkovo hydratačné sérum

- aktívny gél pod ultrazvuk

- ultrazvukové ošetrenie

- ultrazvukové ošetrenie očného okolia

- regeneračno - hydratačná maska

- krémy podľa typu pleti  a očného okolia

- inovatívna metóda proti starnutiu pokožky a tvorbe vrások

- vhodné pre mužov a aj ženy bez ohľadu na vek

- vhodné pre každý typ pleti

 

YzdkYTYwMj